Nazwa Firmy

Działamy na rynku od wielu lat i doskonale wiemy,
jak pomóc Naszym klientom

Nazwa Firmy

Działamy na rynku od wielu lat i doskonale wiemy,
jak pomóc Naszym klientom

Oferta

Nasze specjalizacje

Terapie
Mediacje
Coaching

Terapie

W trakcie terapii oferuję bezpieczne środowisko, gdzie możesz dzielić się swoimi myślami i uczuciami. Będziemy eksplorować głębsze warstwy Twojego doświadczenia, identyfikować obszary do poprawy i budować zdrowsze strategie radzenia sobie.

Mediacje

Mediacja to proces, w którym pomagam ludziom znaleźć konstruktywne rozwiązania dla ich sporów i konfliktów. Jako mediator, działam jako neutralna strona, wspierając otwartą komunikację między stronami.

Coaching

Proces coachingowy jest dedykowany osiąganiu celów i rozwoju osobistego. Razem stworzymy plan, który pomoże Ci przekształcić marzenia w konkretne kroki.

O nas

Nasza klinika to miejsce dla osób, które poszukują profesjonalnego wsparcia w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym. Oprócz leczenia skutków fizycznych szukamy również przyczyn psychologicznych. Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów, lekarzy rodzinnych i psychiatrów z doświadczeniem w pracy z osobami z różnymi problemami. Postrzegamy Człowieka jako psychofizyczną całość.

Oferta

W czym możemy Ci pomóc?

Każdy człowiek jest inny, podobnie jak bagaż jego życiowych doświadczeń i potrzeb. Każdy też na innym etapie decyduje się na skorzystanie z pomocy psychoterapeuty, psychiatry, lekarza. Sprawdź, w jakich obszarach wsparcie naszej poradni może okazać się skuteczną formą pomocy dla Ciebie lub Twoich bliskich.

Napisz do nas

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

1 + 15 =